رمز خود را فراموش کرده اید ؟

استفاده از روش Hatschek

شرح فرآیند تولید فایبر سمنت

فایبرسمنت برد DP متشکل شده ازسیمان، سیلیس، و آب می باشد که توسط الیاف  با استفاده از روش Hatschek ساخته می شود این فرایند ابتدا برای تولید کامپوزیت مورد استفاده قرار می گرفت اما در حال حاضر برای چیزی است که می تواند به عنوان یک ماده جایگزین آزبست استفاده شود.

به عنوان بخشی از فرایند Hatschek الیاف سلولزی را در آب گرم سپس آن را با سیمان ، سیلیس و افزودنی های دیگر مخلوط (pulped) می کنند سپس مخلوط الیاف سیمانی را بر روی یک تسمه نقاله و سپس رول لمینیت منتقل می کنند و همین فرایند تکرار می شود.

فضای پیشگرم ( Pre Heating )

پس از تولید در یک شیفت کاری محصولات وارد فضای پیشگرم ( Pre Heating) می شوند تا واکنش های اولیه و عملیات آماده سازی جهت پخت در فضای اتوکلاو محیا گردد. سپس محصولات وارد اتوکلاو شده و جهت پخت با فشار و حرارت آماده می گردند.

محفظه Autoclave

جهت کاهش زمان پخت صفحات سیمانی از 28 روز به 24 ساعت و رسیدن به پخت کامل با مقاومت فشاری بالا از محفظه Autoclave استفاده می شود که شرکت دیوار پوشش تنها تولید کننده ورق های سیمانی و الیافی با فرآیند پخت اتوکلاو در کشور می باشد.

برشکاری و پالت بندی و بسته بندی

محصولات پس از پایان پخت جهت برشکاری و پالت بندی به انبار محصول برده می شوند و پس از انجام عملیات ، بسته بندی بر روی پالت های چوبی و به وسیله تسمه هایی مخصوص انجام می گردد و محصولات برای تحویل به مشتری آماده می شوند.

بالا
ارتباط مستقیم با ما
ارتباط از طریق واتساپ
سلام. شما می توانید مستقیما با مالک شرکت در ارتباط باشید!